• centrs |

Rakstāmgalda Gaisa gaisa mitrinātāju, 1L,USB Electric Pārnēsājamo Divkāršās Izsmidzināšanas Mitrinātāji Mini Migla Pulverizators Gultām Naftas Izkliedētājs

Tagi: pubg gaisa difuzoru, gaisa gaisa mitrinātāju ar humidistat, klusais gaisa difuzoru, gaisa izkliedētājs liela, holmss gaisa mitrinātāju, gaisa izkliedētājs mi, dmwd gaisa mitrinātāju, gaisa mitrinātāju, tvaika, personas gaisa difuzoru, laimīgs gaisa mitrinātāju.

body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Atvērts Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun,"宋体"; line-augstums: 1.3; } dl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { width: 100px; height: 15px; float: left; } dd { platums: 240px; height: 15px; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; krāsa: #474747; font-size: 14px; font-family: tahoma; } #produkts-desc { width: 100%; augstums: 209px; } #apraksts { width: 100%; augstums: 50%; } #detaļas { width: 100%; augstums: 50%; } .ui-box-sadaļa { augstums: 30px; font-size: 15px; font-family: tahoma; font-weight: bold; background-color: #ddd; teksts-enkurs: mantot; padding-top: 8px; margin: 0px; } .ui-box-ķermeņa { margin: 0px; } #tbspecifics { border-right: 1px solid black; robežu apakšā: 1px solid black; } #tbspecifics tr { augstums: 30px; } #tbspecifics td { width: 100px; border-left: 1px solid black; border-top: 1px solid black; }

[1L ūdens tvertni un top uzpildes dizaina]-Šo mazo gaisa mitrinātāju ir 1000ml ūdens tvertne, kas var atbalstīt 9 stundām migla izejas, bez biežas nomaiņas un uzpildei ar ūdeni.Top ūdens iesmidzināšana dizains padara mašīnu viegli un ērti aizpildīt ūdens, kad viņi strādā, un to var arī atslēgt augšpusē, lai tieši piepildiet ūdens tvertni.

[Dual migla izejas ar automātisko izslēgšanas funkciju]-Tur ir 2 migla izejas porti uz augšu privātā gaisa gaisa mitrinātāju, kas var izvadīt 3 veidu migla, atbilstoši jūsu vajadzībām (vienu spray pa kreisi, pa labi spray viena, divas aerosols).Pēc tam, kad ūdens tiek izmantots, tas automātiski tiks izslēgta, lai nodrošinātu drošību, un nav vairs jāuztraucas par to, ka miega laikā un telpā.

[Darbvirsmas uzlādējams gaisa mitrinātāju]-Iebūvēts lielas ietilpības akumulators pilna uzlāde aizņem 3 stundas, vienu spray var izmantot nepārtraukti 9 stundas, divkāršās izsmidzināšanas var lietot nepārtraukti 5 stundas.Nāk ar C Tipa kabelis iekasēšanas automātu vai citu iekārtu (adapteris nav iekļauts).

[Humanizēts digitālo ekrānu]-personas defogging gaisa mitrinātāju ir ciparu displejs ekrāns, kas var parādīt procentos no akumulatora enerģiju.Redzams akumulatora displeja ekrānā ļauj jums kontrolēt akumulatora izmantošanas un maksas mašīna.Praktiska, viegli-to-izmantot personisko gaisa mitrinātāju, piemērots guļamistabas, studija, biroja u.c.

[Krāsains Atmosfērā Nakts Gaisma]-Ja nepieciešams, veiciet dubultklikšķi uz ieslēgšanas pogu, lai ieslēgtu RGB krāsu maiņa gaismas.To var izmantot kā nakts gaisma, vai kā dekoratīvu noskaņu gaismā.Norādiet savu ģimeni un draugiem, ar perfektu dzimšanas dienas vai Ziemassvētku dāvanu izvēli.

Nosaukums: Gaisa Mitrinātāju

Barošanas veids: USB lādējamu (tostarp datu kabeli)

Spriegums: 5V

Miglas kontaktligzda: 2

Displejs: Jā

Nakts gaisma: Jā

Jauda: 2W

Tilpums: 1000ml

Miglas jauda: 30-50ml/h

Piemērojams gadījumos: mājas, biroja, bērnu, guļamistabas, ceļot, studēt, auto, utt.

izmērs:177x108x131mm

Materiāls:ABS+PC

krāsa:Rozā / Balts

Iepakojuma Saturs:

1 * gaisa mitrinātāju

1 * USB datu kabelis

4 * kokvilnas tamponu(Ietver uzņēmēja 2)

1 * Ķīniešu un angļu rokasgrāmata

Tikai iepriekš paketes saturu, citi produkti nav iekļauti.

Piezīme: Gaismas šaušana un dažādi displeji var izraisīt krāsu elementu attēlu, kas nedaudz atšķiras no reālā lieta.Mērījumu kļūda ir atļauts +/- 1-3cm.

Par Dropshipping

1) Mēs pieņemam dropshipping, mums ir liela pieredze dropshiping un nav likt jebkuru reklāmas un materiāli uz pasūtījuma.

2) Mēs pieņemam CSV failu (Excel Fails), lai risinātu lai beztaras pasūtījumiem.Jums vienkārši nepieciešams, lai maksā par vienu, lai par Malpilsintskola.lv.Mēs ar jūsu pasūtījumu accoring uz excel failu.jūs varat nosūtīt mums CSV failu, kas visus kontaktus customerrsquos informāciju (Vārdu, e-Pasta, Pilna adrese etchellip) un pasūtījuma informāciju( krāsa, daudzums).Es jums piedāvāt kopējo cenu.Jums tikai nepieciešams ievietot vienu rīkojumu par Malpilsintskola.lv, kad jūs maksājat par to.Mums būs slodze jūsu failu, mūsu sistēmā un apstrādes jūsu pasūtījumus accoding jūsu failu.

Pēc tam, kad mēs kuģis no pasūtījuma, es jums nosūtīsim atpakaļ uz CSV failu ar izsekošanas kodiem.

• Jauda: 1L
  • Zīmola Nosaukums: XProject
  • Troksnis: 36db
  • Sertifikācija: NAV