• centrs |

10Pcs Automātiskā Mēslojuma Grozi Stādīšanas Bonsai Instrumenti, Lauksaimniecības, Dārza Mēslošanas līdzekļi Instrumenti Plastmasas Augu Lodziņā Grozu

Tagi: mākslīgā apelsīnu koks, vīriešu l, zāle matu vīrietis augu, sūnu ūdens, rozā augu, dvīņi cilvēks, mākslīgais kaktuss mājas dekoru, bonsai šķērveida, dvīņi vīrieši, vāks tējkanna.

Motīvs:

100% jaunu zīmolu un augstas kvalitātes

Viegli izmantot, jums tikai nepieciešams ievietot mēslojumu tieši augt augu zeme, kas jūsu pundurkociņš.

Ūdens augiem, mēslojums izklīst barības vielas augiem.

Labs orhideju, bonsai, ziedu un mazu augu.

Viegli lietot, un mēslot jebkurā laikā.

Apraksts:

Materiāls:Plastmasa

Krāsa:Zaļa/Kafija

Izmērs:Kā parādīts attēlā

Paketē Iekļauts:10 X Bonsai Mēslojums Rīks

Piezīme:

Pāreja: 1cm=10mm=0.39 collas

Lūdzu, ļauj 1-3mm kļūdas dēļ manuāla mērīšana.pls, pārliecinieties, ka jums nav prātā, pirms jūs cenu.

Sakarā ar atšķirību starp dažādiem monitoriem, attēlu, iespējams, neatspoguļo reālo krāsu postenis.Paldies!

• Iestatīt Tipu: No
  • Ir Smart Ierīces: No
  • Modeļa Numurs: -
  • Materiāls: plastmasas