• Rīki |

2gab Auto Modifikācijas Universālā Oglekļa Šķiedras Teleskopiskais Stienis Priekšējo un Aizmugurējo Buferi Surround Apdare 100mm

Tagi: jaunā krāšņi rotaslietas skatīties ekrāna aizsargi, šampūni 3 in 1 šampūns, kondicionieris, ķermeņa mazgāšanai, jauns produkts rotaslietas, aksesuāri piliens auskari, spānijas māte, bērnus, māti, bērnus, guļammaisi, spānijas karstā meklēšanas apgaismojums apgaismojums sienas lampas, jaungada gfts zobu suka, zobu pasta turētāji, spānijas karstā meklēšanas skaistums veselība nagu sukas, jaunas mājas apģērbu posteņus augļu, dārzeņu rīki, ādas sejas priekšmetus, sonic vibrācijas ierīces.

body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Atvērts Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun,"宋体"; line-augstums: 1.3; } dl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { width: 100px; height: 15px; float: left; } dd { platums: 240px; height: 15px; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; krāsa: #474747; font-size: 14px; font-family: tahoma; } #produkts-desc { width: 100%; augstums: 209px; } #apraksts { width: 100%; augstums: 50%; } #detaļas { width: 100%; augstums: 50%; } .ui-box-sadaļa { augstums: 30px; font-size: 15px; font-family: tahoma; font-weight: bold; background-color: #ddd; teksts-enkurs: mantot; padding-top: 8px; margin: 0px; } .ui-box-ķermeņa { margin: 0px; } #tbspecifics { border-right: 1px solid black; robežu apakšā: 1px solid black; } #tbspecifics tr { augstums: 30px; } #tbspecifics td { width: 100px; border-left: 1px solid black; border-top: 1px solid black; }

Šī izsmalcinātu un kompakts tie stienis ir galvenokārt izmanto, lai novērstu virsbūves (priekšējo un aizmugurējo surround, svārki, galvas un astes lūpu), un var arī tikt uzstādīts uz centra konsoli automašīnu vai melns, panelis, utt.ne tikai, lai uzlabotu virsbūves pakāpi izsmalcinātību var arī novērst sastāvdaļas no nokrišanas nenormāli.Uzstādīt auto var būt īpaša dekoratīva nozīme, radot noteiktu metāla tekstūru un grezns temperamentu, automašīnas.

Izsmalcinātu ražošanas ir vienkāršs un kompakts, uzstādīšanas stāvokļa, ir elastīgs un mainīgs, un uzstādīšana ir ļoti vienkārša un ērta, kas var būt apdares kontaktu.Priekšpusē lūpu var radīt pozitīvu vizuālo efektu, kas līdzīgs augstas veiktspējas trasē sacīkšu auto, un vizuālā letalitāte ir ievērojami uzlabojusies.Uzstādīta uz novietni var uzlabot vispārējo spēku, ķermeni un uzlabotu izturību, pēc tam, kad uzstādīšana kamerā.

Instalēta svārki var uzlabot vispārējo izpratni par pusi no auto virsbūves, padarot plānā diafragma izskatās spēcīgāka.Uzstādīta automašīnā, to var izveidot speciālu metāla tekstūru un izcilu vizuālo efektu vienkāršā plastmasas, ādas un auduma vidi.

[Komerciālo produktu]: 10CM oglekļa šķiedras ap stieni

Krāsa: melna

Materiāls: oglekļa šķiedras + nerūsējošā tērauda

Izmērs: 100mm

Iepakojuma Saturs:

2 * Priekšējais bamperis atbrīvošanas svira

Tikai iepriekš paketes saturu, citi produkti nav iekļauti.

Piezīme: Gaismas šaušana un dažādi displeji var izraisīt krāsu elementu attēlu, kas nedaudz atšķiras no reālā lieta.Mērījumu kļūda ir atļauts +/- 1-3cm.

Par Dropshipping

1) Mēs pieņemam dropshipping, mums ir liela pieredze dropshiping un nav likt jebkuru reklāmas un materiāli uz pasūtījuma.

2) Mēs pieņemam CSV failu (Excel Fails), lai risinātu lai beztaras pasūtījumiem.Jums vienkārši nepieciešams, lai maksā par vienu, lai par Malpilsintskola.lv.Mēs ar jūsu pasūtījumu accoring uz excel failu.jūs varat nosūtīt mums CSV failu, kas visus kontaktus customerrsquos informāciju (Vārdu, e-Pasta, Pilna adrese etchellip) un pasūtījuma informāciju( krāsa, daudzums).Es jums piedāvāt kopējo cenu.Jums tikai nepieciešams ievietot vienu rīkojumu par Malpilsintskola.lv, kad jūs maksājat par to.Mums būs slodze jūsu failu, mūsu sistēmā un apstrādes jūsu pasūtījumus accoding jūsu failu.

Pēc tam, kad mēs kuģis no pasūtījuma, es jums nosūtīsim atpakaļ uz CSV failu ar izsekošanas kodiem.

• Veids: Rokas Instrumentu Daļas

110/220V Darbvirsmas Karstās Štancēšanas Mašīna Kokgriezums Nospiediet Rokasgrāmata Die Griešanas Mašīna Caurumošanas Mašīnas Perforators Nospiediet Karbonāde Mašīna Motīvs: 1.Šī mašīna ir aprīkota ar ciparu displejs temperatūras kontrolieris + workbench ar mēroga + noņemams apkures plāksne. 2.Maksimālais spiediens ir par 160KG, un nospiests modelis ir spēcīga trīsdimensiju efektu. 3.Mašīnas var izmantot iedeguma/karstā presēšana/zīmolu/die griešanas/caurumošanas/griešanas, kas ir piemērojams plašu lietojumu. Parametrs: 1.Modelis: JXY - SD160B 2.Temperatūras
Ņemot 7/22 Ņemot 7/22. Rezerves daļas, oriģinālās!Rezerves daļu ražotājs: Makita.Ražotāji kods: 210027-4.
A4 Tīkla Double Sided Plāksnes Griešanas Mat Pad Kartona Griešanas Instrumentu Komplekts Akrila Caurspīdīgs Lineāls Auduma Griežņu Asmeņiem, Šūšanas Instrumenti Tips:Instrumentu Komplekti Lietošana:Šūšana Spēcīga un izturīga, izturību, stipru sevi reģenerācijas, atkārtotas griešana, ne ietekmes, ne slīdēšanas, ne blade dpe, un ilgi asmens aizsardzību. Zaļo acu aizsardzība subgloss virsmas, standarta lineālu tīklam padara griešanas precīzāka, un salīdzinājums ir ērtāk. Pielietojums: piemērots rakstīšanai, krāsošana, padarot roku paklāja,