• Apģērbu Aksesuāri |

Sievietes Studentu Chunky Tamborētas Trikotāžas Garo Lakatu Vienkāršu, vienkrāsainu Imitācija Kašmira Biezu Siltu Lakatu Ietīšanas Sega 180x35cm

Tagi: chunky dzijas par segu, somā dzijas, bumbu stamen, milzu dzijas, adīta šalle, xxl dzijas, šalle bieza dzija, milzu vilna, pelēka dzija, māte dzijas.

Funkcijas:

100% pavisam jaunu un augstas kvalitātes

Izgatavots no augstas kvalitātes mākslīgās kašmira, super mīksta un izturīga, ērti un ilgstoši, ar labu gaisa caurlaidību.

Īpaši liels un ilgs, šalle, vienkāršu, vienkrāsainu, chunky tamborētas trikotāžas dizaina, tur jums silts skarbu aukstā laikā.

Pietiekami ilgi, lai segtu savu kaklu, vai rīkoties kā aptīt šalli.Super silts lielo garu šalli, nekādu kaitējumu jūsu ādai.

Laba dāvana jūsu pāris, mīļāko, draugu, radinieku, kad Jauna gada/Dzimšanas diena/Christmas/Svētku Diena, utt.

6 krāsas pēc izvēles, tie izskatās lieliski ar vieglu tee krekls un džinsi, kā arī.Lieliski meklēt iet ārā ar draugiem.

1 šalle tikai, citi piederumi demo attēlā nav iekļauti!

Specifikācija:

Materiāls: Imitācija Kašmira Vilna

Izmērs: app. 180x35cm(70.87x13.78in)

Pēc Izvēles Krāsa: Melna, Haki, Rozā, Kafija, Balta, Vīna Sarkana

Daudzums: 1 gab.

Silts uzvednē:

1.Āzijas cilvēkiem izmērs ir 1 vai 2 izmēri ir mazāki nekā Eiropas un Amerikas.

2.Lūdzu, ņemiet vērā, ka zemā temperatūrā mazgā,nav balinātāju un vieta saskaņā ar dedzinošā saulē diezgan ilgu laiku.

3.Kā dažādas mērīšanas metodes,tas notiks 1-3 cm novirze par objektus,lūdzu, pārliecinieties, ka tas ir labi, lai jūs, pirms pasūtīšanas.

4.Jo dažādu monitoru un lamplight,attēlu, iespējams, neatspoguļo reālo krāsu objektu,tiešām paldies par sapratni!

Komplektā ietilpst:

1 x Šalli(bez mazumtirdzniecības iepakojumā)

• Šalles Garums: >175cm
  • Stils: Modes
  • Zīmola Nosaukums: KLV
  • Nodaļas Nosaukums: Pieaugušie
  • Dzimums: SIEVIETES
  • Šalles Veida: Šalle, Šalle
  • Modelis Tips: Cietie
  • Izmērs: app. 180x35cm(70.87x13.78in)
  • Modeļa Numurs: Šalle
  • Vienuma Tips: Šalles
  • Materiāls: Akrila

IANLAN Graciozs Klasiska Leopards Drukāt Šalli Aptīt Sieviešu Modes Rudens/Ziemas Ilgi, Kaklauti Dāma Mākslīgās Kašmira Šalle IL00148 Apraksts 1 - Izmērs Ziņas : Viens Izmērs , Garums 200 cm(78.74 collas) , Platums 90 cm(35.43 collas) ; 2 - Materiāls : Augstas Kvalitātes Akrils , Mākslīgās Kašmira ; 3 - Funkcijas : Leopards Drukāt , Sabiezējums , Viss sakrīt ; 4) izmantot, lai : Šalle , Muffler , Wrap , Šalle ; 5 - Sezona : Pavasara / Rudens / Ziemas . Krāsa Ziņas: Par Kuģošanas Ceļu - Noklusējuma
Dāmas Zīda Šalle Galvas Apsējs Classic Sieviešu Drukāt Hijab Šalle Modes Ķēdes Satīna Lielu Kvadrātveida Šalles Wrap Šalle Dāmas Zīda Šalle galvas apsējs Classic Sieviešu Drukāt Hijab Šalle Modes Ķēdes Satīna Lielu Kvadrātveida Šalles Wrap Šalle Iezīme: Zīda Šalle Modelis: Ķēdes Sezona: Pavasaris, Rudens, Ziema, Vasara, Izmērs: 90*90cm Krāsa: Kā attēlu Tips: Liela Kvadrātveida Šalles
Vilnas Šalli Sieviešu Rudens Ziemas Korejas Jūra Savvaļas Īsās Ziemas Bieza Cietā Krāsas Adīts Šiks Japāņu Kombinezoni Ar Krūšdaļu Studentiem Bufanda Izmērs : 182*38CM Kvalitāte ir labākā,un cena ir lētākais!Mēs Pieņemam Piliens Kuģniecības Un Vairumtirdzniecības Baudīt jūsu iepirkšanās!