• Topi Un T-Veida |

2019 Klasiskā Īsām Piedurknēm Vīriešu Slim Fit T-Krekls Vīriešiem O-Veida Kakla Tees Vācu Vācijas Futbolists Futbol Soccesche Guevara T Krekls

Tagi: lielo futbola krekls, che krekls, ernesto če gevara, costomized futbola krekls, pulkvedis futbola krekls, che guevara karogu, futbola krekls customyo, jautri futbola krekls, che guevara uzlīme, erbil futbola krekls.

Cienījamie klienti, Visi T krekli ir Āzijas Izmērs, Pls, pārbaudiet izmēru chart, veicot pasūtījumu!

1.Tiklīdz jūs zināt jūsu ķermeņa mērījumus,Konsultējieties izmēri uz produktu lapu par faktisko objektu mērījumus, lai noteiktu, kurš izmērs jums vajadzētu iegādāties.

2.Lūdzu, pasākumu, jūs parasti valkā drēbes, Ne savu ķermeni. (1-2cm atšķiras, jo manuāla mērīšana).

3.Tur ir 8 izmēru (XS S M L XL 2XL 3XL 4XL) pieejamas šādas sarakstā.ĀZIJAS IZMĒRS 1 inch = 2.54 cm ,1 cm = 0.3937 collu,

4.Ja jūs nezināt, izmēra izvēli, lūdzu, pastāstiet mums savu augumu(CM) un svars(KG), Var ieteikt savu izmēru, tāpēc mēs, Bet jums vajadzētu pieņemt savus lēmumus.

Produkta rīkoties ar informāciju:

1.Visi mūsu produkti ir 100% kokvilnas Apģērbu, un mēs atbalstām pasūtījuma attēliem, lūdzu, sazinieties ar mums brīvi.

2.Šo premium t-krekls ir tik tuvu ideāls, kā var.Tas ir optimāli piemērots visu veidu drukāšanas un ātri kļūt par jūsu mīļākais t-krekls.Mīksts, ērts un izturīgs, tas ir noteiktu must-pašu un Topi TeeShirts Veikals ieteicams produkts.

3.Kad jūsu pirkums ir pabeigts, mēs drukāt jūsu produktu pēc pieprasījuma, tikai par jums.Tas ir, kā mēs sniedzam viens-of-a-veida raksti, kas mūsu klientiem, mīlestību.Papildu priekšrocība-On-demand printing samazina atkritumu un videi draudzīgs!

4.Mazgāšanas instrukcija: * Nav balinātāju * Iekšpuses * Auksta ūdens (ne vairāk kā 30 ° C).

5.Mēs drukāt savu t-kreklu ar videi draudzīgu tinti.

Kopīga Problēma:

Q: Pēc man jāmaksā par to, lai,Cik dienas izsūtīt paketes?

A: Mēs varēsim izpildīt jūsu pasūtījumu 24 stundu laikā un sūtīt jums loģistikas sekošanas informāciju.,naudu no bankas, lai Malpilsintskola.lv vērā normālu nepieciešams 24 stundu laikā.

Q: Kas ir kuģniecības veids, kā jūsu veikalā?

A: Malpilsintskola.lv Standarta Kuģniecības Veidā,tā ir ātra un droša,ja jums ir nepieciešams cita veida pārvadājumu veidiem,lūdzu sazinieties ar mums!

Q: Ja produkts zaudējis par to, kā ,ko es varu darīt?

A: Sazinieties ar mums, ja jums nav iegūt jūsu pakete,es sūtīšu no jauna vai jums pilnu kompensāciju.

Q: vai es Varu redzēt reālas bildes?

Q: man ir daudz produktu,jūs varat man dot atlaides?

A: Jā, protams,kad jums ir nepieciešams vairāk produkta,lūdzu sazinieties ar mums,mēs nosūtīsim vairumtirdzniecības cenas, lai jūs

• Apkakle: O-Veida Kakla
  • Piedurknes Garums(cm): Īss
  • Materiāls: Kokvilnas