• Ciparu Kabeļi |

Fāzēm, Lādētāju, Portatīvā Aproce Android C Tipa USB Uzlādes Savienotājs Kabeļu DJA88

Tagi: francija ir māte, bērnus, māti, bērniem priekšautiņi burp lupatas, francija ir karsts meklēšanas drošības aizsardzība putekļu maska, francijas vīriešu apģērbs, vīriešu apģērbs uz leju, mēteļi, izaugsmes attīstība (0 1 gadu) fotogrāfija apģērbi, francijas sieviešu apģērbs, sieviešu apģērbs hijabs, francijas izlases māte, bērnus, hoodies sporta krekli, augstas klases izsmalcinātu stilu, kas nav ādas ikdienas apavi, francijas izlases sieviešu apģērbu lūgšanu apģērbs, francijas izlases biroja, skolas piederumi grāmatiņa.

Funkcijas:

Standarta USB2.0 kabeli, ātri pārraides ātrumu.

Izgatavots no izturīga materiāla,kas nodrošina lielisku elektrisko vadītspēju un nodiluma izturība.

Nodrošināt līdz pat 480Mbps zibenīgu datu pārraides ātrumu.

Šo Pērlīšu aproce dod jums iespēju, lai lādētu tālruni, ikreiz, kad un kur.

Maza izmēra,viegls,viegli pārvadāt un uzglabāšanai.

Paziņojums:

Faktiskais krāsa var nedaudz atšķirties no attēla, pateicoties dažādu monitoru un gaismas efektu

Lūdzu, ļauj 1-3cm novirzes dēļ manuāla mērīšana

Specifikācija:

Interfeiss: Micro USB2.0

Lodītes diametrs: 10mm

Izmērs:Garums:23.7 cm

1x Uzlādes Kabelis

Mēs Kuģis uz Pasaules (Izņemot dažas valstis un APO/FPO).Mēs tikai kuģis apstiprināja rīkojumu adreses.Jūsu pasūtījums adrese IR jāsaskan ar jūsu piegādes adresi.Pasūtījumi apstrādāti laikus, pēc tam, kad maksājumu pārbaudes.Mēs nosūtīsim iepakojumā, no Ķīnas pa gaisa pastu.Piegādes laiks ir atkarīgs no Nosūtīšanas Pārvadātājam, Muitas un Pasta Nosūtīšanas, galamērķa un citiem faktoriem.Lielāko daļu iepakojumiem ir iespējams saņemt 20 darba dienas (4 nedēļas).Skatīt zemāk, lai piegādes laikā savākšanas kvantitatīvo datu:

Mēs pieņemam e-Pasta pieprasījumi atdevi 7 darba dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas.Ja vienums ir jūsu rīcībā vairāk kā 7 dienu laikā, tas tiek uzskatīts par izmantoti, un mums nebūs jautājumu, jums kompensācijas vai nomaiņa.Ja jūs neesat apmierināts, saņemot preci, lūdzu, nogādājiet to atpakaļ 7 dienu laikā, lai aizstātu vai naudu atpakaļ.Lūdzu, sazinieties ar mums, lai atgrieztos guide, pirms jūs atdot to.Atgriezies preces, IR JĀBŪT oriģinālajā iepakojumā un jums IR SNIEGT mums ar sūtījumu izsekošanas numuru, konkrētu iemeslu, lai atgrieztos, un jūsu pasūtījuma ID.Ja prece ir ar trūkumiem, jo 3 mēnešu laikā, Mēs nosūtīsim jums nomaiņu bez papildus maksas, vai piedāvāt kompensāciju pēc tam, kad mēs saņemt nekvalitatīvu preci.Ja prece ir bojāta, pēc 3 mēnešiem, jūs joprojām varat nosūtīt mums atpakaļ.Mēs nosūtīsim jums jaunu saņemot nekvalitatīvu preci.Bet jums ir nepieciešams maksāt papildu piegādes maksa.Jūs piekrītat, lai visas iepriekš uzskaitītās politiku pēc pasūtīšanas no Malpilsintskola.lv!Ja esat apmierināts ar mūsu produktu un pakalpojumu, lūdzu, sniedziet mums pozitīvu atgriezenisko saiti ar 5 zvaigžņu vērtējumu, ko ir ļoti svarīgi, lai mums.Mēs būsim ļoti pateicīgi, ja jūs varat atstāt savu reālā sajūta šeit.Ja jūs neesat apmierināts ar priekšmetu vai mūsu pakalpojumiem, lūdzu sazinieties ar mums, pirms aiziešanas nekādu atgriezenisko saiti, mēs jums atrisināt problēmu uzreiz, paldies!Lūdzu, Ziņu mums no 9:00.līdz 18:00. (GMT+8) no pirmdienas līdz sestdienai .Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, īsziņu ar mums un dod mums iespēju, lai jums palīdzētu.Visi ziņojumi tiks atbildēts 1 darba dienas laikā (izņemot Valsts svētku dienas Ķīnā).Ja jums nav saņemt mūsu atbildi, lūdzu, lūdzu, atkārtoti nosūtīt jūsu ziņu un mēs jums atbildēsim pēc iespējas ātrāk.Mēs atvainojamies par vēlu atbildi, brīvdienās (tai skaitā svētdienās).

• Iepakojums: Jā
  • Izmantošana: Smart Ierīces
  • USB Tips: USB 3.1 Tipa C
  • Modeļa Numurs: 254656
  • Zīmola Nosaukums: centechia

CYSM platības ziņā ir atšķirīgas 6ft Mini DisplayPort Vīriešu Mini DisplayPort DP Sieviešu pagarinātāja Vads 1.8 m Mini DisplayPort Sieviešu un Vīriešu pagarinātāja Vads Garums: 1,8 m (platības ziņā ir atšķirīgas 6ft) Krāsa: Balta Sistēma: Jebkāda Mini DisplayPort Savienojums Lūdzu, ņemiet vērā, kabeļu neder thunderbolt.
Multi 10 in 1 Universal Multi-Function Mobilo Telefonu Spēli, USB Mobilo Uzlādes Kabelis, Lādētājs Mobilais Lādētājs Apraksts: 100% pavisam jaunu un augstas kvalitātes Krāsa: melna Nav nepieciešams, lai veiktu jebkādus citus vadus, ja jums ir auto, biroja vai ceļojot. Pakete ietver: 1set '
5FT Mini HDMI-saderīgam C vīriešu HDMI-saderīgam vīrietis v1.4 HD VIDEO kabeli PAR Panasonic HDC-TM10 P HDC-HS100/p HC-V100/M HDMI (A Tips) uz HDMI Mini (C Tips) Video Kabelis Liela Ātruma HDMI Vads ar Ethernet Standarta Automobiļu HDMI Kabelis Atbalsta 480i, 480p, 720p, 1080i, 1080p 2048p līdz 4K 3840×2160 /30 kadri sekundē izšķirtspēju DeepColor,3D ,ātrgaitas V1.4 HDMI1.4,/10.2 gb / s Daudzums: 1 PIEZĪME: C Tipa Mini HDMI Vadu, kas nav paredzēti ierīcēm ar D Tips Micro HDMI pieslēgvieta.Lūdzu,