• Vīriešu Somas |

"Eiropa 2020" Modes mazā mugursoma Studentu Āra Tīru Krāsu Rāvējslēdzēju Atšķirībā Schoolbag Mugursoma Ceļojumu Soma mochilas skolas A40

Tagi: zvejas līniju 0138, lego kuģi, arcadia, j330g piederumi, goku zeno kostīms, cepure mazulim meitene kaklasaiti, cepure melna, sarkana vīriešiem, cepuri 90 cm patiesu, zelts 14k dimanti, led spuldze h11 audi.

Soma ir ideāls meistarība.Elegants dizains var parādīt savu skaisto temperaments.

Vairāk humanizēts dizains jums.

Tā ir ļoti piemērota, lai Kāzas , svinības, balle, ikdienas casual valkā, ceļošana, biroja reizi.

Lieliska dāvana jūsu draugam,jūsu ģimeni vai pats.

Apraksts :

Dzimums: Studentu Pieaugušo

Materiāls:Neilons

Stils tips : B ackpack

Slēgta veids:Rāvējslēdzējs

Stils: Fashion

Protektora raksts: Solid Krāsa

Gadījumā ainas: atpūta, banketu, ceļojumi,Iepirkšanās

Izmērs:39 cm(L)x28cm(W)x12cm(H) / 15.4 L)x11.0 (W)x 4.7 H)" Pleca siksna, garums: 120cm/47.24"

Iepakojuma Saturs: 1PC B ackpack

Tur ir maz smaku no jauna soma parasti, tas tiks izkliedētas pa gaisu.

• Dzimums: Unisex
  • Modeļa Numurs: mugursoma
  • Oderes Materiāls: Neilona
  • Rokturis/Siksna Tips: Mīksts Rokturis