• Mājas |
  • centrs |
  • Rūpnīcas tiešā piegāde, Kausēts WDM 1x2 1310/1550nm FBT WDM FC/UPC, Tērauda caurules iepakojumā

Rūpnīcas tiešā piegāde, Kausēts WDM 1x2 1310/1550nm FBT WDM FC/UPC, Tērauda caurules iepakojumā

  • (0 Recenzijas)
Pieejams

Tagi: ethernet fiber optic, optisko internetu, epon maršrutētāju, fiber optic patch, mellanox sfp, bech, mazo t trase, maršrutētājs sfp, šķiedru kabeļu sc, optisko internetu.

€21.90

Funkcijas:

Zems Ievietošanas Zudumu

Zems PDL

Augsta Uzticamība

Pieteikumi:

Sakaru sistēmas

Šķiedru pastiprinātāji

Optisko Sensoru Sistēmu

Specifikācija

Parametri

Vienības

Lpp

A

Lpp

A

Lpp

A

Centrs, Viļņa

nm

1310/1550

980/1550

1490/1550

Joslas platums

nm

±15

±20

±5

Ievietošanas Zudumu

dB

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.3

≤0.35

Izolācija

dB

≥17

≥16

≥20

≥18

≥15

≥14

PDL

dB

≤0.05

≤0.1

≤0.05

≤0.1

≤0.1

≤0.1

Šķiedras Tips

Corning SMF28E,1060 Flex kodols, OFS 980 vai Ekvivalents

Atgriešanās Zaudējumu

dB

≥55

Darba Temperatūra

-40 ~ +85

Uzglabāšanas Temperatūra

-40 ~ +85

Iepakojums

-

Tukša šķiedras

Ø3X54

900um Vaļīga caurule

Ø3X60

2mm Kabelis

100x12x8mm

3mm Kabelis

100x12x8mm

Piezīme: 1. Iepriekš minētās specifikācijas ir bez savienotājs

2. Citas specifikācijas var tikt izgatavots pēc klienta pieprasījuma

Pasūtījuma Informācija:

Kausēts WDM

Viļņa

Struktūra

Pakāpe

Bize Tips

Bize Tips

Savienotājs

Iepakojums

98/15=980/1550

13/15=1310/1550

14/15=1490/1550

1x2

2x2

Lpp

A

0=tukša šķiedras

1=900um vaļīga caurule

2=2mm kabelis

3=3mm kabelis

05=0.5 m

10=1,0 m

15=1.5 m

0=nav

2=FC/APC

3=SC/PC

4=SC/APC

5=LC

6=Citi

3.0x54

3.0x60

Sūtījumu

1. Mēs nosūtīsim preces 5 darba dienu laikā pēc pilnas apmaksas apstiprināts.

2. Mēs varam sniegt starptautisko pārvadājumu pakalpojumus:

Ķīnas ziņu Gaisa Pasts, HK Post Gaisa Pasts, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex.Noklusējuma ceļš ir ar China post air mail un HK post gaisa pastu.

3. Pircējs ir atbildīgs insurrance, problēmām un bojājumiem, ko izraisa kuģu satiksmi, piemēram, nelaimes gadījumu, aizkavēšanos vai citiem jautājumiem.Bez tam, mēs neesam atbildīgi par jebkādiem muitas nodokļiem vai ievedmuitas nodokļa, šīs maksas nav iekļautas objekta cena un piegādes izmaksas.

GARANTIJAS UN GARANTIJAS

1. Visas preces, kas tiek pārbaudīti, pirms nosūtīšanas.gadījumā, ja neesat apmierināts ar preci, jūs varat valūtas posteņiem 7 dienu laikā un jums ir jāsazinās ar mums 24 stundu laikā pēc saņemšanas objektus.

2. Kuģniecības un pārkraušanas maksa netiek atgriezta un klients ir atbildīgs par visiem maksājumiem, kas atgriežas un reshipping.

3. Visu atpakaļ posteņi jābūt tā sākotnējiem nosacījumiem, tostarp lodziņā un aksesuāri.Mākslīgo defekti nav garantēta, piemēram, bojātas, saskrāpēts, un tā tālāk.

4. Par jebkuru vienumu, lūdzu, izmantojiet EMS vai vietējo pastu, kad sūtīt atpakaļ

ATSAUKSMES

1. Pircēja sākumā apstiprinājums tiks augsti novērtēts, saņemot vienumus.

2. Tā kā jūsu atsauksmes ir ļoti svarīgi, lai mūsu uzņēmuma attīstībai, mēs sirsnīgi aicinām jūs varētu atstāt pozitīvu atsauksmi par mums, ja jums ir apmierināti ar mūsu produktu un pakalpojumu.Tas būs tikai tevi 1 minūti, bet šī 1 minūti, ir ārkārtīgi svarīga nozīme, lai mums.

3. Lūdzu, sazinieties ar mums pirms aizbraukšanas nekādas negatīvas vai neitrālas atsauksmes.Mēs sadarbosimies ar jums, lai atrisinātu jebkādas problēmas.Paldies par jūsu sapratni.


  • savienotājs: FC/UPC
  • Posteņa nosaukums : 1x2, Kausēts WDM
  • Šķiedras Garums: 1M
  • Vaļīga caurule: 0.9 mm
  • Modeļa Numurs: HJGT
  • Viļņa: 1310/1550nm
  • Zīmola Nosaukums: jyttek
  • Ir Customed : Jā

Recenzijas

Pievienot atsauksmi

Uzraksti atsauksmi!:

Nosaukums:

Epasts:

Saistītie Produkti

ZHWCOMM JAUNU OLS7002 lāzera gaismu, rokas stabils gaismas avots dual viļņu 1310/1550 Produkta Nosaukums: viena režīma 1310/1550 dual viļņu garuma lāzera gaismas avots gaismas avots, kas pieņem jauno veida mikrodatoru mikroshēmas kontroli, liela ekrāna krāsu LCD displejs, var izmantot ierastā zaudējumu optiskās šķiedras testēšana,optiskais tīkls, LAN, FDDI, ATM, FTTH optisko sistēmu un telekomunikāciju tīklu, KABEĻTELEVĪZIJAS sistēmas vajadzībām, lai saglabātu sistēmu plašu dinamisko diapazonu
€79.22
Šķiedras Patch Cord Vīriešu MPO-FC OM3 8 Kodoliem GoodFtth 20-50m Šķiedras Patch Cord Vīriešu MPO-FC OM3 8 Kodoliem GoodFtth 20-50m
€34.56
5gab Huawei HS8145V5 GPON ONU ONT HGU Dual Band Router 4GE+ 1Tel+ 1USB+ Wifi (2,4 GHz /5 ghz) 5gab Huawei HS8145V5 GPON ONU ONT HGU Dual Band Router 4GE+ 1Tel+ 1USB+ Wifi (2,4 GHz /5 ghz) Pārskats Echo Dzīves HS8145V5 GPON ONU, optiskā tīkla stacijām al (ONT), ir high-end home, FTTH solution.By izmantojot GPON tehnoloģiju, ultra-platjoslas piekļuve ir nodrošināta mājas un SOHO lietotājiem.Ar HS8145V5 nodrošina 1 PODI ostas, 4GE Ethernet porti: 1USB ostas un dual band wireless 2.4 G/5G,raksturo augstas
€185.42