JD-210A pārvades densitometer

Tagi: uzlīmes velosipēds raleigh, romin ķivere bruņinieku, sēdekļa vāku aptauja 2018, autostāvvieta bērnu, numark m6 crossfader, samsung a41 govs gadījumā, sexy mini zīda kleita, sudraba omāra spīles, šorti sporta zāle īss cilvēks.

JD-210A Pārvades densitometer

( Transmisijas tips "panchromatic" Densitometer )

Darbs ar mikroprocesoru, spēcīga izturība;

Saskaņā ar definīciju, blīvums, augsta precizitāte;

AC modulācijas gaismas avots, labu stabilitāti;

Ar automātisko nulles regulēšanas ierīces, viegli lietot;

Trīs krāsu gaismu, viegli apskate;

Izmantot metāla korpuss, montāža, laba pret traucējumiem.

JD-210A / JD210

Transmisijas tips "panchromatic" Densitometer

A, Kopsavilkums

JD-210A tipa Transmisijas tips "panchromatic" Blīvuma mērītāju, kas ir sākotnējā modeļa, datora struktūru projektēšanas darīt daudz uzlabojumu, padarot mērījumu rezultāti precīzākas, noturīgākas, ir augstas klases densimeter produktiem.

Transmisijas tips melnā un baltā densitometer būtībā optisko mērinstrumentu, kas ir cieši saistīta ar redzes funkcijas cilvēka acs.Ja densitometer var pareizi atspoguļo fizioloģiskās īpašības, kas cilvēku acīm, tas var iegūt precīzus un ticamus rezultātus.Gluži pretēji, ja mēs atkāpties no šā noteikuma, mēs nevaram saņemt patiesu blīvuma vērtība.Patiesībā, vienkāršākais piemērs var būt jūsu pusē ......Mēs redzēsim ap kādu krāsu akli cilvēki, viņi visi vai daži no krāsu nav specifisku krāsu sajūta, bet sajūta ir melnā un baltā, un normāliem cilvēkiem pilnīgi konsekventu.Tas ir tāpat kā normāls cilvēks un aklumu melns-un-balts televīziju, tur ir nekādas vizuālas atšķirības.Tomēr, ja krāsu TV, krāsu aklums ir acīmredzamas atšķirības.Densitometer izmantot, lai aizstātu cilvēka acs ievērot jutības filmu, tādēļ arī pastāv, "panchromatic" un "Krāsu aklums" Divās kategorijās.

"Krāsu aklums", Tāpat kā achromates blīvuma mērītājs, tikai ir spēja atšķirt melnu un baltu.Tātad, testa melnā un baltā krāsā, blīvums nejauši pievienots, tam varētu arī darīt.Tomēr lielākā daļa no mūsu ikdienas darbā izmantot rūpniecības filma ir "blue chip", bet rezultātus melnā un baltā densitometer testu var tikai "runāt muļķības" Tā!Imports-par AGFA Standarta blīvuma lokšņu materiāla, ir iegūti no mūsu visbiežāk izmanto blue chip".

"panchromatic" Blīvuma mērītāju, kas ir veids, izcilu veiktspēju, kas pielīdzināms parasta cilvēka acīm, spēj atšķirt jebkuru krāsu, arī tā ir jūtīga, lai melnā un baltā vai blue chip", tāpēc iesaka mērīšanas jebkura veida foto filmu var iegūt apmierinošus rezultātus, izmantojot panchromatic blīvums.Ne tikai nepieciešams, lai izmantotu ražošanas panchromatic blīvuma mērītāju precizitāti spektrofotometrs, un ar nano pārklājumu tehnoloģiju, kas ir sava veida optiskā tehnoloģija ir samērā sarežģīta, parasti prasa speciālistiem, lai pabeigtu, tāpēc no parastās nozīmē, ja jums nav iepriekš minēto divu elementu ražošanas modeļus, ir maz ticams, "panchromatic" Densitometer.Turklāt, lai tiktu galā ar jaunu valsts standartu, "panchromatic" Densitometer jābūt aprīkotiem ar patieso jēgu 5.00 Blīvums, lapas, bet arī stingri saskaņā ar starptautisko praksi izmantot visas metāla apvalku.Izlases aprīkots AGFA Lanpianji 5.00 Standarta blīvuma filmu.Šajā nozarē ir laba reputācija.

JD-210A tipa Transmisijas tips "panchromatic" Blīvuma mērītāju, izmantojot MAIŅSTRĀVAS modulācijas gaismas avots, sinhronās noteikšanas tehnoloģiju, izmantojot datora vadības un datu apstrādes, ievērojami uzlabojot spēju pretoties gaismas, elektrības un temperatūras stabilitāti.

JD-210A tipa Transmisijas tips "panchromatic" Blīvuma mērītāju, stingras pārbaudes rūpnīcā, vienkārši nospiediet atiestatīšanas pogu, pēc starta, tas var būt oficiāli mērīts.Izlases aprīkots AGFA Lanpianji 5.00 Standarta blīvuma filmu par lietotāju salīdzināšanas pārbaudi.

JD-210A tipa Transmisijas tips "panchromatic" Blīvuma mērītāju 5.00 Ietvaros pārvades blīvums 5.00 lietderība modeli var plaši izmantot nondestructive testēšanas, poligrāfijas, medicīnas, attieksmes, objektīvu un citām nozarēm, kā instrumentu analīze un novērtēšana.

JD-210A tipa Transmisijas tips "panchromatic" Blīvuma mērītāju, var uzturēt labā darba stāvoklī uz ilgu laiku, ja instruments nav vaina, uzņēmums no dienas, kad pārdošana ir atbildīgs par vienu gadu garantija.

Divi Galvenie tehniskie parametri:

tehniskie parametri

JD-210A tips

JD-210 tips

Mērīšanas diapazons blīvums

D=0.00~5.00

D=0.00~4.00

Mērīšanas zonā

Ar 2mm (gaismas cauruma diametrs)

Lasīt stabilitāti

+ 0.02

Neskaidrību

0.00~3.00 0.01

3.00~4.00 0.02

4.00~5.00 0.04

0.00~3.00 0.01

3.00~4.00 0.02

Displeja forma

Trīs ciparu displejs;

Paraugu ņemšanas laiks

0.8 otro

elektrības avots

220V + 10 % 50~60Hz

Darba Patēriņš

Mazāk nekā 25W

darba vides

temperatūra 0 C Līdz 40 C , relatīvais mitrums ir Mazāka par vai vienāda ar 85 %

Ārējais izmērs

300mmx270mmx130mm

smags summu

3.0 kg

Trīs, Lietošanas metode

1 Ieslēdziet strāvas padevi, lai atvērtu barošanas slēdzi, display" - - -", Ka instruments ir normāli, sildīšana 5 Minūšu pārbaudes.

2 ja nav paraugu, nospiediet mērīšanas roku, displejs "E. 1" .Joprojām turot nospiestu mērīšanas roku, bet nospiežot labo "NULLES" Taustiņu, tiek parādīts kā "0" .Atlaidiet mērīšanas rokas instrumentu, kas ir iekļauta valsts blīvuma mērījumu.

3 , novērtējot, pirmkārt izmanto "Standarta blīvuma filma" Zero korekcija Pēc 1 caurumu, nospiediet mērīšanas roka "0", Bet nospiežot "NULLES" galvenais ir nulle

"0" .Šajā brīdī, kamēr blīvums filmu ievietots caurumu, nospiediet mērīšanas roku, tas ir, vērtību, blīvuma mērīšana, blīvums displejam tieši caur displeju, atbrīvošanas mērījumu roku, displeja vērtība paliek nemainīga.

4 testa paraugs ir saskaņots ar gaismas caurums, un mērīšanas roka ir nospiesta.

• Apstrādes pielāgošana: no
  • Veids: Melns blīvuma mērītājs
  • Šķirnes: Digitālā
  • DIY Piederumi: ELEKTRISKĀ