• LED Apgaismojums |

Tagi: koka soliņi rotangpalmas, koka putniem, bērnu rotaļlietas, koka putnu vannas bļoda, koka pērlīšu labirints ikea, koka krelles bērnu pin, koka liels atmiņas kaste, koka krelles princese, koka banner kāzu, koka pērlītes koka liels.

LED Lentes RGB Gaismas LED Gaismas Sloksne 3528 RGB Lentes Gaismas, Krāsu Mainās LED Sloksnes Gaismas, ar Tālvadības Mājas Apgaismojums Virtuves L9 Apraksts:

Funkcijas :

Krāsa mainās: Tas RGB Led sloksnes gaismas komplekts var mainīt krāsas un ātruma automātiski un regulāri.Tas ir ne tikai RGB(Red, Green, Blue), 16 daudzkrāsains iespējas, bet arī ir DIY atlasi, lai izveidotu savu lielu led apgaismojums.

Liels LED sloksnes: Led strip apgaismojums ir 60 lieliski 3528 SMD gaismas Diodes, jo 2/3/4/5/10m ar reostats un spilgtuma kontroli.Gaismas sloksnes, kas nav ūdensizturīgs, kas ir paredzēts lietošanai iekštelpās.

Droši : Led infrasarkano staru tālvadības pults ir vairāk nekā uzlāde, īssavienojumu aizsardzība un atmiņas funkcija.Strāvas padeve ir ar drošu vērtību, pieaugušajiem un bērniem.

Vienkārša uzstādīšana un lietošana: Led lentes gaismas ir cuttable starp ik pēc 3 diodēm.Jūs varat nogriezt papildu sloksnēm, lai regulētu pareizu garumu.Self-adhesive tape var novietot uz jebkuras sausas un līdzenas virsmas.Elastīga uzstādīt jebkurā vietā, kuru vēlaties.

Brīdinājums : ieejas spriegums no šīs kontrolierīces būtu jāatbilst specifikāciju prasībām.Citu spriegumu, visticamāk, to iznīcināt.Izpildiet norādījumus, lai savienotu vadus pārziņa un LED savienotājs.Drīkst izmantot 12V strāvas padevei.

Specifikācijas :

Nosaukums: LED gaismas sloksne

Gaismas lentes garums: 2/3/4/5/10m

Krāsa: krāsa ful

Iekļauts: 1 x LED gaismas sloksne + 1 x tālvadības pults + 1 x 12V 2A strāvas padeve

Piesardzības pasākumi:

1. Tīru aizmuguri TELEVIZORS vai cita iekārta virsmām ar alkoholu, pirms to instalēšanas.

2. Pievienojiet TELEVIZORA USB pieslēgvietai un ieslēgtu ekrāna.

3. Pirms izmantojot tālvadības pulti, lūdzu, noņemiet izolācijas klipu.

4. Ja LED gaismas josla nedarbojas pēc tam, kad USB, lūdzu, izmantojiet tālvadības pulti, lai atvērtu

Komplektā Ietilpst:

• Krāsas Temperatūra(K): AS
  • LED Chip Zīmols: cree
  • Barošanas Avots: DC

Ūdensizturīgs 5M 5050 LED Sloksnes gaismas 60LEDs/M DC12V RGB LED diožu lentas Ziemassvētku Brīvdienu Puse Apdare lampas LED String Lentes Ūdensizturīgs 5M 5050 LED Sloksnes gaismas 60LEDs/M DC12V RGB LED diožu lentas Ziemassvētku Brīvdienu Puse Apdare lampas LED String Lentē Informāciju par Produktu 1 LED Daudzums: 60Leds/m, 5m/roll. 2 SMD tips: SMD5050 3 LED Lentes Izmērs: 5050, 4 Ieejas spriegums: DC 12V. 5 Krāsas: Auksti balta, Zila, Zaļa, Dzeltena, Sarkana, RGB,Silti balts,Rozā 6 Stara leņķis: 120°. 7 Aizsardzības Līmenis: Ūdensizturīgs(IP65), kas
SM1501 24V 60leds virvi, led gaismas, āra Digitālā krāsu pastāvīga strāva led sloksnes, kas Paredzētas automašīnām apdare Produkta Apraksts LED Tips: SMD 5054 mikroshēma Sprieguma DC24V IC Modelis SM1501IC Skata Leņķis 120 grādu Krāsu Vienu balto krāsu, IP Likme IP40 Ne-ūdensizturīgs IP65 Silikona Līmes uzklāšanas Ūdensizturīgs IP67 Silikona Caurule IP68 Ūdensnecaurlaidīga Silikona Caurules un Silikona Līmi Pildītas Ūdensizturīgs PCB Platums 10mm LED QTY 60LEDS/M Jauda 12W/M Iepakojums 5M/spole(3 led/cuttable) .ar anti-static soma Pieteikumu
5M Ūdensizturīgs 12V 24V LED Strip gaismas 5050 silti balta 60LEDs/m Elastīgs LED Gaismas RGB RGBW 5050 Lentes Lentes Mājas Apdare Lampas Produkta iespējas: Superb tiesības 5050 SMD LED, augstu intensitāti un uzticamību.Ilgs mūžs ir 50000 stundas Nepārtrauktā garumā, pildīta ar 1/2/3/4/5 mērītājs.Elastīga lente par izliecoties līkumos Pilnīgi gluda un pat gaismas izplatīšanos, risinot vienmērīga gaismas problēma Ultra-spilgti, bet darbojas pie zemas temperatūras Zems enerģijas patēriņš Specifikācijas: Izmērs: W1cm x T0.35cm Izdala Krāsu: